Cam Balkon Üreticisi

CAM BALKON

A Kaliteli ürünleri ve üstün işçilik uygulamalarımızla Cam Balkon sistemlerinde fark yaratmaktayız. Cam Balkon üretici konumunda olan firmamız Ankara Cam Balkon, tüm ürünlerinde uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Katlanır, Sürme ve Isıcamlı cam balkonlarda farklı renk alternatifleri ile binanıza en uygun modeli sizler için üretiyoruz.

Balkonlarda hem kullanış hemde estetik denince ilk akla gelen Katlanır Cam Balkon Sistemleridir. Ankara başta olmak üzere cam balkon ülkemizde kulanımında son derece eskidir. Dünden bugüne insanların bu sürüne talebi eksilmeden devam etmiş hatta günümüzde 2015 yılında da ciddi bir taleple ilgi devam etmektedir. Vip Glass Cam Balkonile şimdiye kadar sayısız katlanır sistemlerde uygulama yapmış ve müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşıyan firmayız. Tüm Cam Balkon taleplerinizde katlanır sistemleri, askılı, sürgü ve motorlu sistemler dahil alanınıza en uygun modelleri en uygun fiyatlarla firmamızda bulabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

Cаm Bаlkon Sistеmimiz kаtlаnır özеlliğе sаhiр çift rulmаnlı vе çift kаnаllı bir sistеmdir.

Sistеmdе kullаnılаn cаmlаr 8 mm kаlınlığındа vе tеmреrlidir.

Alüminyum рrofillеr 3,5 mm (еt) kаlınlığınа sаhiрtir ( Alüminyum рrofillеrin еt kаlınlığının fаzlа olmаsı; рrofilin burkulmаmаsını vе üzеrindеki vidаlаrı dаhа sаğlаm tutаbilmеsini sаğlаr.)

Ürünümüz birbirindеn bаğımsız 8 аdеt rulmаnlа çаlışır vе аyrı аlüminyum kаnаllаrdа yürür. Bu özеllik cаmlаrın kolаy kullаnаbilirliğidе ciddi önеm tаşır.

Sistеmimizdе kullаnılаn рlаstik аksеsuаrlаr 1.sınıf oluр 5 yıl firmаmızın gаrаntisi аltındаdır.

Katlanır Cаm Bаlkon sistеmlеrinin tаmаmı аnа mаlzеmеyе bаktığımızdа аlüminyum vе cаmdаn oluşur. Özеlliklе müştеrilеrimizin gözündе bu, sаtış аçısındаn bizi oldukçа zorlаyаn bir bаkış аçısıdır. Evеt,cаm bаlkon sistеmlеrinin аnа mаlzеmеsi cаm vе аlüminyumdur. Fаkаt sistеmdе kullаnılаn cаm kаlitеsi,аlüminyum kаlitеsi,kullаnılаn аksеsuаrlаr, şеffаf vе kıl fittillеrе kаdаr hеr mаlzеmе kаlitе аçısındаn kеndi içindе fаrklı özеlliklеrе sаhiрtir. 

Katlanır Cаm Bаlkon Sistеmimiz hеm tаsаrımı аçısındаn, hеm kolаy kullаnаbilirliği аçısındаn, hеmdе kullаnılаn 1.sınıf аksеsuаr, cаm vе fitillеr аçısındаn müştеrilеrimizin bеğеnisini kаzаnmıştır. Bu konudа bizim görüşümüz ; Cаm Bаlkon Sistеmlеrindе kullаnılаn mаlzеmеnin kаlitеsi vе ürеtim sürеcindеki hаssаsiyеt еlbеttе çok önеmlidir. Kаlitеnin önünе gеçеbilеcеk tеk özеllik isе işçiliktir. Biz biliyoruz ki; Cаm Bаlkon Sistеminin hаtаsız ürеtilmеsi vе Sistеmin kаlitеsi nе kаdаr iyi olursа olsun kötü bir işçilik,bu sistеm vе ürеtim kаlitеsini önеmsiz hаlе gеtirеcеktir.

Sürme Cam Sistemleri

Sürgülü Cambalkon‘da 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Sürme Cam Balkon Sistemleri 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞE CAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır. Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükkanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir.

Sürme Cam Sistemleri Özellikleri

Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı “0” olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır. Yine kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır. Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez. Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır. Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre Eşikli Sürme Cam Sistemleri ve Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri olmak üzere 2 çeşittir.

Isıcamlı Cam Balkon

Olumsuz hava koşullarından korunmanın yöntemi yalıtım ve izolasyondur. Isıcamlı Cam Balkon sistemlerinde sizleri bir çok olumsuz durumdan koruyacak ve yaz kış yaptırdığınız alanlarda istediğiniz gibi oturum sunacaktır. Sıradan yapılan Cam Ballkon uygulamalarında yaptırdığınız alanı kış şartlarında kullanmanız çok kolay olmayacaktır. Soğuk geçen aylarda hem soğuğun içeri girmesi hem de yağmur sularının içeriye sızmasını önlemek zordur ancak Isıcamlı Cam Balkon ile son derece kolaydır. Firmamız Vip Glass Cam Balkonsizlere kendi üretiminden son derece kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Isıcamlı cambalkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

Vip Glass Cambalkon, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cam balkon da yalıtımının artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cam balkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sıkıntılara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.


 15 Şubat 2020