En Ucuz CamBalkon Firması

En Ucuz Cam Balkon

Vip Glass Cam Balkon Sistemleri, Balkonunuzu yaz kış kullanılabilir hale getirir. İstediğiniz zaman açıp-kapatma şansına sahip olursunuz. Tüm ev balkonları, teras kapama, cafe, restaurant, iş yeri vb  mekanlarda kullanılabilir. Sistem çift taşıyıcılı tekerler sayesinde kendi kendini teraziye alabilir. Özel su kanalları sayesinde su almaz. Cam aralarında kullanılan contalar sararma ve kırılma yapmaz.

Cam Balkon Sistemimiz katlanır özelliğe sahip, çift rulmanlı ve çift kanallı bir sistemdir.
Sistemde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında ve temperlidir.

Ürünümüz birbirinden bağımsız 8 adet rulmanla çalışır ve ayrı alüminyum kanallarda yürür. Bu özellik camların kolay kullanabilirliğinde ciddi önem taşır. Sistemimizde kullanılan plastik aksesuarlar 1.sınıf olup 5 yıl firmamızın garantisi altındadır.

Cam Balkon sistemlerinin tamamı ana malzemeye baktığımızda alüminyum ve camdan oluşur. Özellikle müşterilerimizin gözünde bu, satış açısından bizi oldukça zorlayan bir bakış açısıdır. Evet, cam balkon sistemlerinin ana malzemesi cam ve alüminyumdur. Fakat sistemde kullanılan cam kalitesi, alüminyum kalitesi, kullanılan aksesuarlar ,şeffaf ve kıl fitilere kadar her malzeme kalite açısından kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.

Cam Balkon Sistemimiz hem tasarımı açısından, em kolay kullanabilirliği açısından, hemde kullanılan 1.sınıf aksesuar, cam ve fitiller açısından Vip Glass Cam Balkon, Ankara’da en ucuz cam balkon firmaları arasında yer alarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. 26 Ekim 2020